Poradniki Filmowe

  • Home
  • /
  • Poradniki Filmowe

Omówienie strefy zapasów w kuchni.

Szafki wiszące – systemy otwierania.
Film omawia zagadnienia związane z szafkami wiszącymi w kuchni. Pokazuje również wygodne systemy otwierania szafek wiszących.

Film omawia i pokazuje jak można rozwiązać zagadnienie optymalnego dostępu do przestrzeni w szafkach dolnych. 

Omówienie szczegółowych zagadnień związanych ze strefą przygotowywania w kuchni. Informacje dotyczące ergonomii i prawidłowego projektowania blatu. 

Omówienie strefy zmywania. Zastosowane rozwiązania.

Nowoczesna kuchnia musi uwzględniać sortowanie odpadów. Przykłady rozwiązań: sortowniki umieszczone w szufladzie, szuflada śmietnikowa, sortownik w narożniku i systemy otwierania szuflady śmietnikowej.

Design kuchni to nie tylko jej funkcja ale również estetyka, która znajduje swój wyraz między innymi w powierzchniach meblowych. To to co odbieramy wzrokiem i dotykiem. 

Efektywne wykorzystanie przestrzeni w kuchni, dzięki wysuwanym półkom i szufladzie narożnikowej. Szuflady narożnikowe zapewniają efektywne wykorzystanie przestrzeni w narożniku na wielu poziomach.

Kuchnia otwarta na pokój dzienny ułatwia wspólne spędzanie czasu czy organizowanie imprez. Przyszłość przyniesie nam coraz mniejsze mieszkania, w których pomieszczenia multifunkcyjne będą koniecznością.

Oświetlenie blatu, które zapewnia bezpieczne i ergonomiczne warunki pracy. Estetyczne oświetlenie, które już na etapie produkcji jest zintegrowane z meblem.

Omówienie szczegółów dotyczących strefy gotowania i pieczenia.