Kuchnie Klasyczne

  • Home
  • /
  • Kuchnie Klasyczne

Baster kuchnie to wyjątkowa marka dla osób, które cenią sobie zarówno funkcjonalność jak i klasyczny i ponadczasowy design swojej kuchni w przystępnej cenie. Kuchnie Klasyczne Legnica charakteryzuje nowoczesna prostota, elegancja oraz wzornictwo odpowiadające najnowszym trendom designerskim idealnie komponujące się do każdego stylu mieszkania czy domku jednorodzinnego.

W obecnych czasach 90% zarówno kuchni klasycznych jak i kuchni nowoczesnych wykonywanych jest przez nas na dokładny wymiar pobierany u klienta w domu. Dzięki nim każdy zakątek, odrobina wolnego miejsca pozwala nam kreatywnie zagospodarować i funkcjonalnie urządzić Twoją kuchnie marzeń. Meble kuchenne na indywidualne zamówienie wraz z szeroką ofertą szafek kuchennych pozwalają zaspokoić szczególne oczekiwania Klientów. Wszystkie te cechy charakteryzują realizacje wykonane przez naszą firmę.

Znajdą u nas Państwo jakość na najwyższym poziomie, unikalne wzornictwo, oraz najważniejsza dla  wszystkich użytkowników wyjątkowa funkcjonalność kuchni na wymiar.

Szeroka gama szafek kuchennych dostępny w linii gwarantuje możliwość zaprojektowania w pełni ergonomicznej kuchni klasycznej pod zabudowę.

Kuchnie Klasyczne Legnica

Szafki dolne, dzięki praktycznym szufladom pozwalają na wygodny dostęp do wszystkich zmagazynowanych w nich produktów. Ponadto posiadają nóżki tworzywowe z regulacją, co pozwala na zniwelowanie nierówności podłogi oraz idealne dopasowanie wysokości roboczej do wzrostu użytkownika. Szafki wiszące natomiast posiadają zawieszki schowane za ścianą tylną, a półki w nich są specjalnie zabezpieczone przed przypadkowym wysunięciem. Dzięki dodatkowemu wyposażeniu, jakim jest oświetlenie oraz wszelkiego rodzaju wkłady do szuflad czy segregatory na odpady meble kuchenne marki moelke pozwalają spełnić marzenia o kuchni nie tylko pięknej, ale również z bogatym wnętrzem, które pozwoli na radość z wykonywania codziennych kuchennych prac, a prace te uczyni łatwiejszymi i wygodniejszymi niż dotychczas.

Klasyczne Meble Kuchenne Legnica

Nasz Salon Mebli Kuchennych w Legnicy stoi otworem dla wszystkich Państwa. Zapraszamy pod adres ul. Kamińskiego 31, Legnica.

Więcej informacji kontaktowych w zakładce Kontakt

Nie są Państwo z Legnicy? Nie ma najmniejszego problemu! Działamy na terenie takich miejscowości jak Lubin, Polkowice, Głogów, Chojnów, Złotoryja, Jawor, Prochowice, Środa Śląska, Wrocław, Bolesławiec i wszystkie te niewymienione w promieniu nawet 100 km od Legnicy!