Baster Kuchnie Legnica

Baster Kuchnie Legnica to rodzinna firma, która przez ponad 20 lat zajmuje się dostarczaniem koncepcji i pomysłów przy projektowaniu kuchni. W naszym studiu mebli kuchennych w Legnicy prezentujemy produkty marek Atlas Kuchnie oraz Nolte Kuchen, których jesteśmy wyłącznymi przedstawicielami.

Zapewniamy pełen profesjonalizm i doradztwo na każdym etapie tworzenia kuchni – od projektu po montaż. Jesteśmy zawsze gotowi do indywidualnego podejścia do każdego Klienta, co wynika z naszego długoletniego doświadczenia i pasji do naszej pracy.

Dla nas każdy projekt jest nowym wyzwaniem, ponieważ każdy Klient ma różne oczekiwania i potrzeby, dlatego staramy się dokładnie poznać ich wymagania i spełnić je bez żadnych kompromisów. Tysiące zadowolonych Klientów i zrealizowanych projektów to dla nas największa nagroda, która jednocześnie motywuje nas do dalszej ciężkiej pracy, aby kolejne pokolenia dołączyły do grona naszych Przyjaciół.

Naszymi klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i deweloperzy. Z wielkim sukcesem zrealizowaliśmy m.in. 39 kuchni w ramach inwestycji Kamienica Wilcza 19 w Warszawie jak i 119 również kompletnie wyposażonych kuchni w unikatowym na skalę Polski projekcie Młyn Maria we Wrocławiu.

Serdecznie zapraszamy do naszego studia mebli kuchennych w Legnicy.