Bacino dąb biały Telaio jade

INFORMACJE O ARANŻACJI:

Biel domaga się obecności innego koloru.
Jade is the new black.
Nurtuje, uszlachetnia, przyciąga, uspokaja.

Kuchnia zaaranżowana w stylu marynistycznym. Połączenie okleiny naturalnej dębowej w kolorze białym z lakierem w kolorze jadeitu.
Biel to najbardziej neutralny kolor, kojarzony z niewinnością i czystością. Biel domaga się obecności innego koloru – tutaj wybór padł na jade.
Jade is the new black. To kolor klasyczny który zawsze pasuje, a zarazem uspokaja. Kojarzy się z czymś egzotycznym ale nurtującym. Dodaje szlachetności i przyciąga. Mocne wejście tego koloru było już w okresie Art Deco i teraz powraca.
Całości wyrazu dodaje blat o wyrazistym wzorze dębu arlington, robiącego wrażenie zaczerpniętego wprost z natury. To kontynuacja trendu „autentyzm” – dekor wydaje się niedokończony, chropowaty, szorstki, jakby wyszedł spod piły. Kropką nad „i” jest uchwyt w kształcie klamki, jakby od okna z babcinego mieszkania.
Układ kuchenny idealny dla rodziny, która lubi gotować i przyjmować gości. Funkcjonalna wyspa kuchenna jest sceną teatru gotowania, a przepastne szafy wysokie magazynem sprzętów kuchennych i żywności. Podświetlone witryny podkreślają urok rodowej zastawy stołowej. Wnętrze szaf i szuflad to rozwiązania zapewniające najnowocześniejszą funkcjonalność.Od lat jesteśmy wyłącznym przedstawicielem marki WFM Kuchnie w Legnicy. Zapraszamy do naszego nowego studia mebli kuchennych, gdzie możecie spodziewać się Państwo pełnego profesjonalizmu, począwszy od doradztwa przy projektowaniu, a na najwyższej jakości usłudze montażu kończąc.

Kontakt

ul. Kamińskiego 31
Legnica 59-220 Polska
Tel:+48 509 325 076
Tel stac +48 76 711 24 25
OtwartePn-Pt - 11.00 - 18.00
So - 10.00 - 14.00
© Copyright 2019 - Realizacja: JSQFILM.pl - Filmy Reklamowe || Meble Kuchenne - Kuchnie Na Wymiar - Nowoczesne i Klasyczne Meble Kuchenne